Przyprawy szczególnym wyznacznikiem w herbacie

Daleki Wschód słynie z wyjątkowych naparów herbaty. My dzięki eksportowi wszystkiego co możliwe możemy cieszyć się jej aromatami w swoim zacisznym kącie. Rozsmakowanie się w czarnej herbacie może zostać z nami na długi czas, wobec czego wyselekcjonowanie ulubionego napitku nie będzie trudne i szybko zauważymy jaki rodzaj nam odpowiada w każdym aspekcie.

Herbata ze szczególnymi dodatkami

Czarna herbata Assam jest tutaj swoistą bazą i to do niej zostało dodane całe bogactwo przyprawowe. Znajdziemy tutaj pieprz, goździki, kardamon, cynamon, imbir, anyż, gałka muszkatołowa. I to wystarczy, by poczuć rozgrzanie chłodnym porankiem czy też w czasie zimowych wieczorów. Tak wyśmienitą mieszankę wystarczy zaparzyć przez dłuższy czas, aby można wytworzyć pełnię smaku. Masala Chai bo tak fachowo nazywa się ta jakże ujmująca kompozycja może z nami zostać na dłużej i polubimy ją w każdym względzie tym bardziej, że pochodzi z daleka.

Świeżość ponad wszystko

W sklepach Masala Chai jest stosownie zapakowana tak byśmy mogli cieszyć się perfekcyjnym doznaniem świeżości zawartych tam przypraw. Naturalna słodkość mieszanki oraz dodanie mleka do gotowego trunku będzie mistrzowskim dopełnieniem. Postawmy zatem na wysoką jakość herbaty, której picie będzie swoistym relaksem kiedy tylko zechcemy. Intensywność nas zaskoczy, a zarazem będziemy w stanie przenieść się do Azji, gdzie ten typ napoju jest codziennością o każdej porze roku.