Przenośny czy stacjonarny waporyzator?

Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej waporyzatory stacjonarne i przenośne. Oba modele mają swoje zalety i wady, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie dokonać udanego zakupu. Wybór konkretnego rozwiązania w dużej mierze zależy od swoich indywidualnych preferencji oraz od tego, gdzie najczęściej korzysta się z tego typu urządzeń.

Czym charakteryzują się stacjonarne waporyzatory?

Stacjonarny waporyzator przeważnie może pochwalić się większą mocą i wydajnością. Jest to zdecydowanie najlepszy wybór dla osób, które z dobrodziejstwa waporyzatora korzystają głównie w domu. Stacjonarne modele są doskonałym wyborem także w sytuacji, gdy z tego samego urządzenia korzystać będzie kilka osób. Pamiętać należy przede wszystkim o tym, że klasyczne zasilanie sieciowe, może zazwyczaj pochwalić się zdecydowanie lepszymi grzałkami niż urządzenia mobilne, które jak powszechnie wiadomo, korzystają z baterii.

Przenośne waporyzatory – czy warto?

Przenośny warporyzator jak wspomniano powyżej, jest mniej wydajny i przy dłuższej pracy, może niestety dostać lekkiej zadyszki. Dużym minusem tanich modeli jest to, że dość szybko się przegrzewają, dlatego też nie są w stanie nadążyć z produkcją pary. Po przenośne urządzenia powinny sięgnąć przede wszystkim te osoby, które są często w podróży. Dla wielu osób olbrzymim atutem modeli przenośnych jest również to, że są one zdecydowanie bardziej dyskretne i co najważniejsze nie przykuwają uwagi osób postronnych. Przenośne waporyzatory do złudzenia przypominają e-papierosy lub inhalatory.